Szanowni Państwo,
Z
niecierpliwością czekamy na Światowy Dzień Wody!
22
marca jest dniem przypominającym nam wszystkim o wartości wody w
środowisku i naszym życiu. To szczególny dzień dla naszego
przedsiębiorstwa. Tym bardziej chcielibyśmy zaprosić Państwa do
odwiedzenia Stacji Wodociągowej.
W
sobotę 23 marca otwieramy bramy Stacji Wodociągowej dla Mieszkańców
Konina.
Uczestnicy
będą mieli okazję odwiedzić zamknięty na co dzień obiekt i
zapoznać się z procesem produkcji wody.
Spotkanie
podzielone zostało na dwie części. W pierwszej kolejności
przedstawiona zostanie prezentacja multimedialna. Druga cześć to
wycieczka po ścieżce produkcji wody.
Jesteśmy
absolutnie pewni, że nasi Goście będą aktywnie uczestniczyli w
spotkaniu i chętnie podzielą się z nami swoimi uwagami i
pytaniami.
Zapraszam w imieniu wszystkich pracowników PWiKu.
Waldemar Jaskólski.